fbpx
FÅ HJÆLP
..
Forlad siden

Hvem er vi?

Sekretariat

Sekretariatet er ansvarlig for planlægning, koordinering og gennemførelse af og fundraising til Bryd Tavshedens aktiviteter, såsom temadage, oplysningskampagner og rådgivning.

Isabella Wedendahl

Generalsekretær
isabella@brydtavsheden.dk
Telefon 21294417

Katja Laukkonen Ravn

Senior rådgiver for sociale medier og kommunikation
katja@brydtavsheden.dk
Telefon 40242246

Anders Laursen Graversen

Daglig leder for rådgivningen
anders@brydtavsheden.dk
Telefon 28694515

Hanne Ludvigsen

Regnskabsansvarlig
hanne@brydtavsheden.dk

Lærke Arvedsen

Sanne Bach

Ansvarlig for Skoletjenesten
sanne@brydtavsheden.dk
Telefon 40242247

Lotte Brøndtoft

Fast frivillig
lotte@brydtavsheden.dk

Helena Sand

Fast frivillig
helena@brydtavsheden.dk

Sophia Gugic Stæhr

Studentermedhjælper
sophia@brydtavsheden.dk

Bestyrelse

Steen Andersen

Formand

Astrid Haug

Næstformand

Nikolaj Koppel

Bestyrelsesmedlem

Tobias Petri

Bestyrelsesmedlem

Bolette Christensen

Bestyrelsesmedlem

Dorthe Weinkouff Barsøe

Bestyrelsesmedlem