FÅ HJÆLP
..
Forlad siden

Hvem er vi?

Sekretariat

Sekretariatet er ansvarlig for planlægning, koordinering og gennemførelse af og fundraising til Bryd Tavshedens aktiviteter, såsom temadage, oplysningskampagner og rådgivning.

Isabella Wedendahl

Generalsekretær
isabella@brydtavsheden.dk

Louise Folker

Udviklingschef
louise@brydtavsheden.dk

Ditte Svensson

Kommunikationsansvarlig
ditte@brydtavsheden.dk

Hanne Ludvigsen

Regnskabsansvarlig
hanne@brydtavsheden.dk

Johanne Nørregård-Nielsen

Temadagskoordinator
johanne@brydtavsheden.dk

Rikke Stærmose

Faglig leder
rikke@brydtavsheden.dk

Miriam Damm

Projektkoordinator
miriam@brydtavsheden.dk

Helena Sand

Fast frivillig
helena@brydtavsheden.dk

Bestyrelse

Anna Cecilia Frellsen, Nikolaj Koppel (Formand), Isabella Wedendahl,
Tobias Petri, Bolette Christensen, Astrid Haug