fbpx
Наши партнеры
FÅ HJÆLP
..
Forlad siden

Hvem er vi?

Sekretariat

Sekretariatet er ansvarlig for planlægning, koordinering og gennemførelse af og fundraising til Bryd Tavshedens aktiviteter, såsom temadage, oplysningskampagner og rådgivning.

Isabella Wedendahl

Generalsekretær
isabella@brydtavsheden.dk

Ditte Svensson

Kommunikationsansvarlig
ditte@brydtavsheden.dk

Lotte Brøndtoft

Fast frivillig
lotte@brydtavsheden.dk

Hanne Ludvigsen

Regnskabsansvarlig
hanne@brydtavsheden.dk

Niklas Larsen

YouTube vært
niklas@brydtavsheden.dk

Helena Sand

Fast frivillig
helena@brydtavsheden.dk

Bestyrelse

Formand Steen Andersen (ikke på billedet), næstformand Astrid Haug, Nikolaj Koppel, generalsekretær Isabella Wedendahl, Tobias Petri, Bolette Christensen og Dorthe Weinkouff Barsøe(ikke på billedet).